IELTS, TOEFL, TOEIC

İngilizce konuşulan ülkelerde eğitim almak ya da çalışmak istiyorsanız bu programlarımızdan faydalanabilirsiniz. Başarılı sayılmak için IELTS 5.0-6.5, TOEFL %60-%70 ve TOEIC %80 aralığında puan almayı gerektiren bu sınavlara hazırlık, öğrencilerin en az B2 genel İngilizce seviyesinde olmalarını gerektirir. Yabancı Dil Evinde bu seviyedeki öğrencilerimizi en az 60 saatlik ders dilimlerinden oluşan eğitimlerimizle sınava hazır hale getiririz.

 

YDS/YÖKDİL

Ülkemizde akademik kariyer hedefleyen her bireyden YDS sınavından farklı baraj puanlarına ulaşmaları beklenir. Bu doğrultuda uzman öğretmenlerimiz ve modern ders materyallerimiz eşliğinde Yabancı Dil Evinde YDS kursları verilmektedir. Kurs sınıflarımız 10’ar kişilik özel sınıflardan oluşup, öğrencilerin soru çözümlerinde ve konu anlatımı esnasında sınıf içerisinde daha aktif olmalarını sağlamaktadır. Yapılan seviye tespit sınavlarına göre farklı programlar içeren sınıflarda eğitiminizi almanız sağlanır.

 

AYT

Türkiye’deki üniversitelerde İngilizce dil bölümlerinde eğitim görmek isteyen lise öğrencileri için hazırlanmış programda Yabancı Dil Evi yıl boyu lise öğrencilerini en iyi şekilde AYT sınavına hazırlar. 12-16 kişilik özel sınıflarda bütün AYT sınav boyutları; konu anlatımları, soru çözümleri ve sınav stratejileri eğitimleri şeklinde tamamlanır ve öğrenciler sınava hazır hale getirilir. Öğrencilere süreç boyunca güncel deneme sınavları uygulanır ve her deneme sınavından sonra öğrencilerin eksik kaldıkları alanlar belirlenip geri besleme eğitimleri aracılığıyla sınava hazır bulunuş seviyeleri yükseltilir.

 

Hazırlık Atlama

Üniversitelerin hazırlık sınıflarından muafiyet hakkı kazanmak isteyen öğrenciler için özel sınıflarda eğitmenlerimiz eşliğinde hazırlık muafiyet sınavlarının her alanı için özel dersler programları uygulanır. Süreç içinde uygulanan değerlendirme sınavları sayesinde öğrencilerin aynı zamanda IELTS ve TOEFL sınavlarına da yeterlilikleri sağlanır.